Produkty - Ochrona przedramienia - zarękawki

JS-GLOVES SLEEVES COMFORT Line

Ochrona przedramienia

Dziane zarękawki bez szwów to wygodna, a zarazem skuteczna ochrona przedramienia wszędzie tam, gdzie zwykłe rękawiczki to za mało. Jako producent wysokiej jakości systemów bezpieczeństwa oferujemy szeroki asortyment nowoczesnych ochron przedramienia wykonanych w wielu wzorach, długościach i z różnych surowców. W zależności od potrzeb Klienta oferują one różne poziomy ochrony przed zagrożeniami mechanicznymi i termicznymi, które możemy dopasować do Państwa indywidualnych potrzeb oferując zarękawki bawełniane o określonej długości i poziomie ochrony. Wszystkie modele mogą być stosowane łącznie z rękawicami ochronnymi stanowiąc ich doskonałe uzupełnienie i poprawiając poziom bezpieczeństwa na stanowisku pracy. Nasze zarękawki są zaprojektowane i wykonane tak, aby ich użytkownik mógł wykonywać czynności zawodowe mając zapewnioną ochronę przed jednym lub wieloma jednocześnie występującymi zagrożeniami. Zarękawki bawełniane zapewniają ochronę, jednocześnie nie krępując ruchów. Dzięki temu bardzo dobrze sprawdzają się w tych gałęziach przemysłu, gdzie niezbędna jest precyzja działania oraz pełen zakres ruchów operatora. Modele ZRC i ZRKR posiadają dodatkowo zapięcie za pomocą taśmy rzepowej, która umożliwia bezstopniową regulację umocowania zarękawka na przedramieniu, co poprawia pracownikom swobodę ruchu i umożliwia wykonywanie pracy bez zmniejszającego efektywność uczucia dyskomfortu. Zarękawki z przędzy para-aramidowej Kevlar® charakteryzują się podwyższoną odpornością termiczną, są trudnopalne oraz nie powodują podrażnienia skóry nawet przy długotrwałym użytkowaniu. Odzież ochronna powinna być prawidłowo dobrana do wymiarów ciała pracownika oraz zgodna z wymaganiami BHP na danym stanowisku pracy, dlatego na życzenie klienta istnieje możliwość wykonania zarękawków o niestandardowej długości.

Kevlar® jest zastrzeżonym znakiem towarowym DuPont.
czytaj więcej

Uzupełnienie rękawic ochronnych

Nie zawsze rękawice ochronne zapewniają wystarczające zabezpieczenie. Niekiedy konieczne są zarękawki ochronne, które zwiększają powierzchnię ochronną. JS GLOVES oferuje zarękawki w wielu długościach, materiałach i wzorach, dzięki czemu nasze mankietki ochronne i długie rękawice bezpalcowe doskonale sprawdzają się w każdych warunkach pracy. Proponujemy rozwiązania będące uzupełnieniem rękawic chroniących przed urazami mechanicznymi, jak i termicznymi.

Większe bezpieczeństwo dzięki zarękawkom

Zarękawki ochronne w większym stopniu zabezpieczają przedramię i mają szerokie zastosowanie. Dzięki wykonaniu z tych samych materiałów co rękawice, stanowią one doskonałą ochronę przed takimi czynnikami jak skaleczenia, przecięcia, otarcia, zabrudzenia czy poparzenia skóry.

Jako producent zarękawków, mankietek ochronnych, rękawic bezpalcowych oraz różnych rodzajów rękawic, doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że musi to być produkt najwyższej jakości. Są one stosowane m.in. w przemyśle spożywczym, metalowym, precyzyjnym, spawalniczym, jako uzupełnienie podstawowej formy ochrony. W wielu miejscach ich stosowanie jest obowiązkowe ze względu na proces produkcyjny i występujące ryzyko uszkodzenia przedramion.

Zarękawki idealnie dopasowane

Komfort i bezpieczeństwo klientów to dla nas priorytet, dlatego – jako producent – dajemy możliwość wprowadzenia modyfikacji produktów Sleeves Comfort Line. Długość, rodzaj materiału i wzór dopasowane są do indywidualnych potrzeb zakładu pracy. Tym wyróżniamy sie wśród konkurencji.

Jeżeli chcą Państwo zamówić nasze zarękawki ochronne, zachęcamy do kontaktu. Klientów zainteresowanych innymi systemami ochrony przedramienia zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą. W asortymencie posiadamy mankietki ochronne i rękawice bezpalcowe do różnych zastosowań. Chętnie doradzimy w wyborze i przedstawimy możliwe rozwiązania.

Zapraszamy!