loader
Pobierz nowy katalog wyrobów 2023
Poznaj nowe rękawice ochronne dla przemysłu spożywczego

Chroń swoje dłonie podczas pracy- rękawice ochronne

Jako producent rękawic roboczych, zapewniamy naszym klientom produkty najwyższej jakości. Specjalizujemy się w produkcji:

Nasza hurtownia dostarcza również rękawice robocze do zastosowań przemysłowych i domowych.

Niezbędna ochrona dłoni - rękawice robocze

Producenci rękawic roboczych w swoim asortymencie posiadają co najmniej kilka ich rodzajów. Są one wręcz konieczne podczas niektórych prac. Nawet jeżeli przepisy BHP nie wymagają ich zakładania, to podnoszą komfort pracy. Przemysł spożywczy, firmy budowlane, warsztaty samochodowe, zakłady obróbki metali i drewna – to tylko przykłady miejsc, w których rękawice robocze i ochronne są powszechnie stosowane. Nie każdy producent rękawic ochronnych jest jednak w stanie zaoferować Państwu tak bogaty wybór, jak JS GLOVES. W naszej ofercie dostępne są linie dopasowane do specyfiki różnych branż.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że jako producent rękawiczek ochronnych jesteśmy odpowiedzialni za komfort pracy i bezpieczeństwo.

Producenci rękawic roboczych

Produkcja rękawic roboczych jest naszą codziennością od ponad 20 lat. Przez ten czas zdobyliśmy szerokie doświadczenie w branży dzianych rękawic różnego przeznaczenia. W celu zapewniania naszych klientów o wysokiej jakości wyrobów wprowadziliśmy i nadal utrzymujemy system ISO 9001. Ponadto możemy pochwalić się ponad 30 certyfikatami oceny typu WE. Nasze produkty zdobyły uznanie wielu klientów.

Do produkcji rękawic używamy wysokiej klasy przędzy od światowych producentów, co pozwala nam na uzyskanie lekkich, ale bardzo trwałych artykułów. To przekłada się na komfort użytkowania naszych rękawic ochronnych.

Planują Państwo kupić rękawice ochronne? Producent jest ich pewnym źródłem, dlatego zapraszamy do bezpośredniego zakupu u nas. Nasza hurtowania oferuje rękawice robocze prosto od producenta w atrakcyjnych cenach.

Działamy na terenie całego kraju, a nasze produkty są sprzedawane także za granicę. Jeżeli zamierzają Państwo nawiązać z nami współpracę, zapraszamy do kontaktu! Chętnie doradzimy i pomożemy w wyborze odpowiedniej linii rękawic.